SK8 the Infinity Konusu ve Anime İncelemesi

SK8 the infinity Anime Konu Ve Yorumu

SK8 the Infinity Konusu

Reki Kyan hayattaki en büyük tutkusu kaykay kaymak olan bir lise öğrencisidir. Yaşadığı şehirde “S” adında gizli kaykay yarışmalarının düzenlendiği tehlikeli bir gruba üyedir. Bir gün sınıfına yeni bir öğrenci nakil olur. Langa Hasegawa.

Hayattan heyecan almayı bırakmış olan Langa ile kısa süre de yakınlaşırlar ve birlikte ortaya iddiaların konulduğu heyecanın daima dorukta olduğu gizli kaykay yarışmalarının düzenlendiği “S” dünyasına dalarlar.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Anime Yorumu

Çok tatlış minnoş harika bir anime ile geldim bu hafta: SK8 the infinity . Benim çok merak ettiğim bitmesini sabırsızlıkla beklediğim bir animeydi kendileri. Bu cumartesi son bölümü yayınlanacak.

SK8 the Infinity

Toplam 12 bölüm (keşke ikinci sezonu çıksaydı..) spor ve komedi konulu izlemeye değer bir anime. Bana kalsa konuya SK8 the infinity de koyardım aslında yani aslında shounen ai diyemezsiniz ama o hissi veriyor bu kesinlikle shounen ai olmalıydı dedirtiyor insana. Aninemizin yapımının ana kadrosunda daha önce Banana Fısh ve Free! yi ortaya çıkarmış harika yönetmen Hiroka Itsumi

Banana Fish Anime İncelemesi için Buraya tıklayın.

Code Geass: Lelouch of the Rebellion” animesiyle tanınan Ichiro Ohkouchi senarist olarak ve Michinori Chiba da karakter tasarımdan sorumlu olarak bulunuyor. Anlayacağınız harika bir yapım kadrosuna sahip. Daha uzun olmasını istemsiz diliyor insan. Ama kısa ve öz olması da çok güzel olmuş bence. Çünkü şu an en sevilen animelerden biri olsa da daha çok çerezlik gibi. Bi günde izleyip bitirebileceğiniz size eğlenceli vakit geçirtecek hoş bir seri.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

SK8 the Infinity Anime İncelemesi

Animenin yan karakterleri aşırı şiriiinn. Karakter çizimlerine düşmemek elde değil. Ama sizin için genel olarak spoi vermeden yaşanılanlara değinecek olursam. : Ana karakterimiz Reki deli dolu ergenliğinin zirvesinde hayatı doyasıya yaşayan biri. Langa aslında babasının memleketi Kanada’da yaşıyormuş. Babası vefat edince annesi ile birlikte annesinin doğup büyüdüğü Japonyada ki bu kasabaya dönüyorlar.

Langa annesine destek olabilmek için yarı zamanlı iş ararken Reki’nin ona bir miktar yardımcı olması sayesinde yakınlaşıyorlar. Kanada da iken snowboard yapmayı seven Langa, kaykaya ilgi duyuyor. Ve birden kendini Reki ile birlikte “S” adı verilen, sınır tanımadan insanların yarışabildiği tehlikeli ama heyecanın dorukta olduğu bir dünya da buluyor.

Sıkılıyorsanız gününüzün biraz eğlenceli bir hale gelmesini sağlayabilecek eğlenceli bir anime kısaca. Umarım izlersiniz. Sağlıcakla kalın…

Daha fazla anime incelemesi için tıklayın.

Lulin

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Lulin

Lulin

Merhaba. Ben Lulin. İlahiyat 1. Sınıf öğrencisiyim. Bir çok alana ilgim var ve farklı şeyleri severim bu yüzden belli bir hobi söyleyemeyeceğim ama en sevdiğim şeyler arasında yazmak var. Burada yazdığım kelimeler sizlerle buluştuğu için mutluyum

One thought on “SK8 the Infinity Konusu ve Anime İncelemesi

  • 06/04/2021 tarihinde, saat 14:01
    Permalink

    Shounen ai olmamasının bir miktar üzdüğüne katılıyorum ama gerçekten de izlemesi çok keyifli bir animeydi ?
    Ellerinize sağlık sayın lulin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir