Devil Number 4 Webtoon İncelemesi – Webtoon Önerileri

Devil Number 4 Webtoon

Üniversite öğrencisi olan Hana, arkadaşlarıyla yaşamaktadır. Bir gün beş parasız kalır ve karşısına 4 Numaralı Şeytan ( Devil Number 4 ) çıkar ve ona reddedemeyeceği bir anlaşma sunar. Fakat anlaşmanın karşılığında Hana’nın ruhunu vermesi gerekir.

Devil Number 4 Webtoon Yorumu

devil number webtoon

Size hemen hemen yeni final yapmış bir webtoon ile geldim. Aslında okuduğum çok webtoon var ama çoğu final vermemiş ve ben de tabii ki bölüm biriktiriyorum sabırla.

Bu Devil Number 4 webtoon ‘u bende bir yerden sonra sıkmaya başladı. 110 bölüm ve ekstra 3 bölümden oluşuyor. Ama sanki bir 30-40 bölüm fazla gelmiş. Ortalarda bir şeyler oluyor ama sadece okuyorsunuz. Webtoon final olsa da rafa kaldırsam derdindeyim. Öyle ki daha okunacak 20 bölümüm falan var.

Devil Number 4 webtoon Konusu öyle mükemmel derecede yaratıcı olmasa da iyi bir senaryo üzerine yazılmıştı. Ama ne yalan söyleyeyim beni tatmin etmedi. Hep bir şeyleri uzatma, sonuca uzatarak gidelim okuyucular meraklansın derdindelerdi sanırım. Okuduğum site yorumlarında benim gibi düşünenler de vardı ve eminim daha çok vardır benim gibi düşünen.

Şu okuduğum 90 kadar bölümde çok bir yakınlaşma görmedim. Birbirlerine gülseler seviniyordum.

Şu Asya kültürlerinde özellikle Güney Koreliler reankarne veya geçmişe gitme konularına acayip bayılırlar. Bu webtoon da nasibini alıyor tabii ki . Bende geçmişe gitmeleri, bağlantılı olmalarını severim ama burada sanki, iki ana karakteri buradan bağlayalım da romantikleştirelim demişler. Şimdi ki dünyalarında çok etkileşimleri yok ama geçmişi öğrendiklerinde hoppp romantik bir ortam yaratalım.

devil number 4 oku

Şöyle birbirlerine bakan sahneler azdı, ben az romantizm istiyordum kardeşim.

Kapalı kapılar ardında, sinsice olaylar beni azıcık baydı. Artık bir ara kaldığım yerden devam ederim okumaya.

Amaaaaaa final vermiş bir webtoon önerebilirim. Ve inanın bana pişman olmazsınızzz!

Light and Shadow Webtoon Konusu

webtoon

Dük Eli asil bir kızla evlenecektir, fakat evleneceği asil kız Dük ile evlenmek istemiyor. Ve onun yerine hizmetçisi Edna’yı gönderiyor. Edna bu duruma karşı gelemez ve Dük Eli ile evlenirler. Fakat Edna’nın herkesten gizlediği sırları vardır.

Bu sırlar onu hayatta tutmaya devam ettirebilecek miydi?

Güncelken okuduğum bir seriydi, asla bölüm biriktiremiyordum ama siz bu konuda şanslısınız. 103 bölümden oluşuyor, ama bir anda hop bitiyor, elinizde bölüm kalmıyor.

Bir tarafta güçlü, zeki ve zorluklara karşı kendinden yılmayan bir kadın. Diğer tarafta güçlü, zeki ve kadınına aşık bir adam. Gözlerimden kalpler fışkırıyordu. Hem romantizm hem aksiyon vardı. Bir de bu webtoonun ikinci bir serisi daha var ama Edna ve Eli çiftinden farklı bir çift var. Kimler olduklarını söylersem spoiler olur o yüzden ağzıma bir fermuar çekiyorum. Ona da bölüm biriktiriyorum şu an.

Türkçe diyalog ekleyecektim ama ayarlayamadım. Çizimleri de, renklendirmeleri de gayet güzeldi bence bu webtoonu kaçırmayın derim!

Sanırım okuduğum webtoonların webtoon incelemeleri ‘ni finalleri gelmeden yazacağım. Çünkü finallerini belemek bir yarım yıl demek oluyor. Listemde çok fazla webtoon var ve hemen hemen 30-40 bölüme geldiklerinde bunlar hakkında paylaşım yapmayı düşünüyorum. Yoksa senede 2-3 webtoon paylaşımı anca yaparım.

 Sağlıcakla kalın.

Bana ait diğer yazılar için : Rase İncelemeleri

-Rase 

Rase

HEYYOOO!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir