Yumi’s Cells Konusu ve Oyuncuları

Günaydııııın! Güzel bir perşembe sabahında herkese merhaba. Bugün sizlere tatlı mı tatlı, farklı mı farklı bir Kore dizisi getirdim. Dizimizin adı Yumi’s Cells . Ancak dizi Yumiui Sepodeul , Yumieui Sepodeul isimleri ile de biliniyor. Dizi özellikle oyuncuları ve türü ile ön plana çıkıyor. Piskolojik, Romantik – Komedi türünde olan dizimiz 14 bölüm ile TvN kanalında yayınlanacak. Ayrıca dizimiz aynı isimli Webtoon ‘dan uyarlanmıştır. Gelin lafı hiç uzatmadan genel bilgiler ve konusuna geçelim.

Romantik Komedi Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Yumi’s Cells Konusu

Yumi's Cells

 • Dram: Yumi’nin Hücreleri
 • Ülke: Güney Kore
 • Tür: Psikolojik , Komedi , Romantik , Dram
 • Bölüm Sayısı: 14
 • Yayın Tarihi: 17 Eylül 2021 – 30 Ekim 2021
 • Yayın Günü: Cuma Cumartesi
 • Orijinal Kanal: tvN
 • Bölüm Süresi: 60 dakika
 • İçerik derecelendirme: 13+ – 13 yaş ve üstü gençler
 • Etiketler: Kariyer Kadını , Arkadaşlık , Kaprisli Kişi , Dürüst Erkek Lider , Hırslı Kadın Lider , Sıradan Kadın Lider , Yetenekli Kadın Lider , Enerjik Kadın Lider , Oyun Geliştirici , Meslektaşlar

KONUSU: Karmaşık bir hücre ağı tarafından kontrol edilen gezegendeki her insan, çoğunlukla tamamen göz ardı edilen görünmeyen bir işletim sistemi tarafından çalıştırılır. İnsanlar her gün nasıl işleyeceklerini pek düşünmeseler de, insan vücudundaki hücreler sürekli iş başında, insanlarını canlı ve iyi tutmak için üzerine düşeni yapıyorlar.

Dışarıdan bakıldığında, Kim Yu Mi dünyadaki diğer tüm çalışan kadınlar gibi görünebilir, ancak bu sıradan dış görünüşün altında gerçekten olağanüstü bir şey yatıyor. Yakın zamanda acı bir ayrılık yaşayan Yu Mi‘nin aşk hücreleri derin bir komaya girdi. Sonuç olarak çevredeki hücreler ölen yurttaşlarını diriltmek için çok uğraşırken, Yu Mi günlerini günlük hayatın koşuşturmacasına saplanmış halde geçirir. Kalbi hala kırık ve hiçbir romantik umutları olmayan Goo Woong‘un aniden ortaya çıkışı olmasaydı Yu Mi’nin aşk hücrelerinin başı ciddi belada olabilirdi.

Duygusal olarak bodur bir oyun geliştiricisi olan Goo Woong, gerçek duygularını nasıl ifade edeceğini bilemez. Ancak Yu Mi ile tanıştıktan sonra kendini denemek isterken bulur. Kendi aşk hücrelerinin beklenmedik bir şekilde Yu Mi’yi hayata döndürmesiyle, ikisi arasındaki duygu durumu ilginçleşmeye başlar. Yu Mi ve Goo Woong’un hücreleri fazla mesai yaparken, ikisi kendilerini daha da yakınlaşırken bulurlar. Ama bu küçük hücre topluluğunun çabaları gerçekten iki kalbi sonsuza kadar bir araya getirmeye yetecek mi? 

Netflix Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

Yumi's Cells Konusu

 • Kim Go Eun – Kim Yu Mi
 • Ahn Bo Hyun – Ku Woong
 • Lee Yoo Bi – Ruby
 • Park Ji Hyun – Seo Sae Yi
 • Park Jin Young – Yoo Babi
 • Jung Soon Won – Chief Nam

Yumi’s Cells

Eveeeet dizi konusu ve oyuncuları bu şekildeydi. Konu eminim ki birçoğunuzun ilgisini çekmiştir. Zira bana kalırsa son dönemin en ilginç konulu dizilerinden biri bu Kore Dizisi. Oyuncu kadrosuna ise söyleyecek hiçbir sözüm yok. Dizinin başrolünde Goblin dizisinden tanıdığımız Kim Go Eun yer alıyor.

Goblin Konusu ve Dizi Yorumu için Buraya Tıklayın.

Yumi’s Cells Kore Dizisi

Dizinin yönetmeni ise Shopping King Louie , Familiar Wife , My Holo Love , A Piece of Your Mind gibi ünlü dizilere yönetmenlik yapmış bir isim; Lee Sang Yeob.

Özellikle dizinin senaristlerinden bahsetmek istiyorum. Dizinin 3 farklı senaristi var bunlardan önde geleni ise; Song Jae Jung . Senaristin kaleme aldığı neredeyse her eser dünya çapında ünlenmiş yapımlardan oluşuyor. Bunlar; Memories of the Alhambra , W , Nine: Nine Times Time Travel , Queen In Hyun’s Man ,Coffee House .

Memories of the Alhambra Detaylı Konusu ve Yorumu için Buraya Tıklayın

Yumi’s Cells Yorumu

Bu dizileri eminim ki duymayanınız yoktur. Bu nedenle diziden beklentim bir hayli fazla. Webtoonun güzel bir şekilde senaryolaştırıldığını düşünüyorum. Oyuncular zaten oyunculuklarını ispatlamış isimler, e daha ne olsun? 2021’i güzel bir Kore dizisi ile bitireceğimize inanıyorum. Diziyi izler izlemez yorumum burada olacak. Şimdilik hoşçakalın!

Romantik Komedi Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir