Ginny and Georgia Konusu ve Yorumu – Netflix Dizileri

Ginny and Georgia Konusu ve Yorumu

Herkese selamlarrr! Vakalar artmış gidiyorken, umarım sizde bir şeyler yoktur? Uzun zamandır yazı yazamıyordum bazı sebeplerden dolayı. Umarım şimdiden sonra bir olumsuzluk yaşamam. Buradan site yöneticimiz Jaze‘e anlayışından dolayı çoook çoook teşekkür ediyorum.

Ginny and Georgia Konusu

Ginny and Georgia Konusu

Georgia‘ın kocası vefat etmiştir ve Georgia iki çocuğu, Ginny ve Austin ile bir kasabaya yerleşmişlerdir. Gelişleri kasabada bir etki yaratır.

Ginny and Georgia Yorumu

Öncelikle Ginny and Georgia dizisinin süre ve bölüm sayısına değinelim. Ginny and Georgia 10 bölümden oluşan her biri 50-55 dk olan mini bir dizi.

İlk bölümleri izlerken sıkılmadım ama sonlara doğru artık Ginny‘in hareketleri batmaya başladı. Sırf tanınmak için ve ortama uymak için kendini biraz değiştirdi. Girdiği arkadaş ortamını da sevmedim.

Dörtlü bir kız arkadaş grubu oluşturmuşlardı.

Max çok ilgi isteyen ve çok konuşkan biriydi. Son bölümlerde ki davranışı bence aşırıya kaçmıştı. Abby desen çok ortada bir karakterdi. Sanki Ginny ile zorla arkadaşlık ediyordu. Ailesinden dolayı öyleydi ama sonda ona da yazık oldu. Bir de Norah var. Aralarında en çok sevdiğim bu oldu ne yalan söyleyeyim. Hatta Ginny‘den çok daha samimi gibiydi. Birde zorbanın teki var ismini unuttum, çokta lazım değil. Ve burada harcanan koca yürekli Hunter

Ginny kasabada ilk olarak Marcus ile tanışıyor. Ki diziye sırf bu çocuk için başladım eğer ki benim gibi başlıyorsanız biraz hayal kırıklığına uğrarsınız. Ginny ve Marcus‘un arasında saçma bir olay yaşanıyor ve bu olaydan sonra çok daha saçma şeyler oluyor. Neyse harcanan çocuğumuz Hunter’a gelelim. Ya da gelmeyelim spoi olur, aynen aynen gelmeyelim buralara.

Ginny and Georgia

Gelelim Georgi‘ya. Çok temiz bir geçmişi yok ama dünyada ki herkes iyi bir aileye sahip olamıyor ne yazık ki. Bu yüzden yetişkinlikte de hatalar yapıyor. Tabii bu hatalar da pek basit hatalar da değil ve çocuklarından gizlice halletmeye çalışıyor. Hata diyorum ama büyük bir kanunsuzluk diyebiliriz aslında.

Aşk hayatı ise kızınınkinden daha karmaşıktı bence. Hatta ben keşke şunu seçseydi diyemiyordum çünkü olduğu kişi de düşünceli ve iyi biriydi.

Her bölüm farklı olaylar işleniyordu ve Georgia‘ın geçmişine dönüş yapılıyordu. Bu dönüşlerde iyiydi, azıcık merak uyandırıcı bölümlerdi. Çok kafa yakmayan, çerezlik bir diziydi.

Sağlıcakla kalın…

Daha fazla dizi incelemesi için tıktık

-Rase

Rase

HEYYOOO!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir