Kaichou wa Maid-sama Konusu ve Anime incelemesi

Evet sizlere muhteşem bir anime ile gelmiş bulunmaktayım; Kaichou wa Maid-sama Konusu ve Anime incelemesi  .Öncelikle konusundan bahsetmek istiyorum;

Kaichou wa Maid-sama Konusu

Erkek öğrecilerin çoğunlukta olduğu  bir okulda tek başına mücadele eden okul konseyi başkanı Ayuzawa Misaki, erkek öğrencilere karşı koyduğu sert tavrı ile onları disipline etmeye çalışır. Bir yandan da ailesine destek olmak için part time işte çalışır . Bu işte çalıştığını kimsenin bilmemesi gerekmektedir. Bir gün okuldan bir çocuk onu görür, ve olaylar burada eğlenceli bir hal almaya başlar.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Anime İncelemesi

Kaichou wa Maid-sama! Konusu

Bu anime hakkında söylemek istediğim çok şey var. Nereden başlasam bilemiyorum. animenin ana karakterleri olan kıza hayran kaldığımı belirtmek istiyorum. Karakterimizin güçlü yönü, çalışkanlığı, her zorluğa zorluğa karşı pes etmeyişi o kadar güzel ki… Ve kızımızın yanında duran oğlumuz bir o kadar beyefendi tavrı var tabi ki.

Oğlumuz kızımızı öyle bir koruyor ve yanında oluyor ki onların bu tatlı hallerini izlemek insanın içini ısıtıyor. İnsanın yüzünde güzel tebessümlere sebep oluyorlar. Tabi okul içinde ki geçen olaylar öyle eğlenceli ki kahkaha atmamak ta elde değil, anlayacağınız çok eğlenceli ve aynı zamanda tatlı bir anime. Bu animeyi izleyince insanın aşka olan inancı artıyor , arkadaşlığın eğlenceli yönleri ve de güvenin aşılandığı bir anime olmuş. İzleyince bana hak vereceğinize eminim.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Kaichou wa Maid-sama Karakterler

Ayuzawa Misaki animenin ana karakteri ve bu karakterimizin gıpta edilecek çok yönü var. Tabi sadece tek kötü yönü ki bu da kötü bir yön sayılırsa kaba erkelere karşı sert tavrı. Ayuzawa çalışkan bir o kadar da sevimli bir kız ayrıca çok da güçlü. Sahip olduğu narin ruhta cabası tabi.

Evet şimdi gelelim diğer karakterimiz Usai, Ayuzawa’ya karşı duruşu ve de korumacı tavrı ile çok sevemli bir karakter. Sahip olduğu karakteri ile bir çok kızın kalbini fet edebilecek bir yapısı var karakterimizin. Diğer karakterler de aşırı iyi hepsinde bahsetmek mümkün değil tabi ki. Ama Ayuzawa ve Usai’nin yanındaki duruşları aşırı iyi. Uzun lafın kısası her saniyesinden zevk alacağınız bir anime. Hepinize iyi seyirler dilerim.

Gamzeli

Daha Fazla Anime İncelemesi için Tıklayın.

One thought on “Kaichou wa Maid-sama Konusu ve Anime incelemesi

  • 27/06/2021 tarihinde, saat 10:02
    Permalink

    Gamzeli’m yazılarını heyecanla okuyorum. Senin vesilen ile anime izlemeye başladım. Teşekkür ederim yazıların için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir