Vincenzo Dizi Yorumu ve Konusu – 2021 Asya Dizileri

Vincenzo Dizi Yorumu ve Konusu – 2021 Kore Dizileri

Konusu

Vincenzo Cassano, İtalyan mafya ailesi tarafından evlat edinilmiştir. Cassano ailesinin danışmanlığını yapan Vincenzo, bazı anlaşmazlıklardan dolayı İtalya’yı terkedip Güney Kore’ye dönmek zorunda kalır. Orada da devletin adeleti dağlayamadığı kişilere sava açarak kendi adaletini sağlamaya çalışacaktır.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Vincenzo Yorumu

Evettttt uzun süren bir yolculuktan selamlarrrr. Arkadaşlar yabancı dizileri kısa sürdükleri için daha çok tercih ediyordum ama artık Kore dizileri de kendini aşmaya başladı. Bir saate dayanamıyordum artık oldu bir buçuk saat. Yani hepsi değil ama bu dizide ortalama bir buçuk saati bulan bölümleri oldu ve açıkcası artık bitsin diye atlaya atlaya bitirdim. Aşırı gereksiz bakışma sahneleri bazen tekrarlamalar derken uzatılmış.

Vincenzo Yorumu

Genele odaklanırsak güzeldi. Aşk görmek istiyorsanız hiç bakmayın. Bence yoktu. Az ucundan gösterdiler ama gerek yoktu valla ne diyeyim. Cha Young ile Vincenzo’yu çok yakıştıramadım diyebilirim. Cha Young’a da çok nötr kaldım dizide. Babasının başına kötü bir şey gelmeseydi hala o hukuk bürosunda çalışır gibime geliyordu. Gözlerinin açılması için bir mafya danışmanın gelmesi gerekiyormuş. İşte o danışmandan sonra bir adalet savaşçısına dönüştü diyebilirim. Bana az itici geldi bu durum ama neyse diziye devam.

Dizi Geumga Plaza üzerinden gitti. Ve oranın sakinleri, ama bir o kadar da değil, ile dizi ileride çok daha iyi hale geldi. Ayreten sonradan dahil olanlarla da. Kötüler ise harbi kötüler. Bunlar dizi diye geçiştiriyoruz, gerçek değildir diyoruzdur ama olabilirlerde. İnsanların mevkisini, parasını kullanıp en kötü suçtan bile etkilenmemeleri adaletsizlik değil de nedir? Ama sonuçta devlet adaletinden kaçan uslular Vincenzo’nun adaletinden kaçamıyor ve hakettiklerini buluyorlar.

Vincenzo Yorumu

Eh, adamımız azıcık oyun oynayarak hemen işlerini bitirmiyor ama çevresindekiler yara almaktan kurtulamıyor. Üzerinde büyük yük kalmıştır diyebilirim. Peki ya hala Cassano’yu tanıyamayanlara ne demeli? O kadar şey yapmış, sana ikinci şansı veriyor hala yanlış seçimi yapıyorsun, e sonunda iyi bitmeyecek belli.

Aksiyon ve hukuk konularının yanında komedi de vardı. Özellikle istihbarat ajanının Vincenzo hakkında işine yarar bir bilgi toplayıp hapise tıkmasını beklerken bir anda fanı oldu. Dizide en sevdiğim karakter oydu. 20 bölümden oluşmakta ama üstte de belirttiğim gibi dizi süreleri oldukça uzun ona göre başlayın. Gerçi eğer internetinizde sorun yoksa rahatça atlaya atlaya geçebilirsiniz. Önemli yerleri kaçırmazsınız.

Sağlıcakla kalınnnn

Rase

Daha Fazla Dizi incelemesi için tıktık

Rase

HEYYOOO!!

One thought on “Vincenzo Dizi Yorumu ve Konusu – 2021 Asya Dizileri

  • 22/06/2022 tarihinde, saat 10:55
    Permalink

    Vincenzo dizisi şimdiye kadar izlediğim en mükemmel dizi.Sonunun seğirciye barakılmasını sevdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir