Akatsuki no Yona Konusu ve Anime İncelemesi

Bende yeri çok ayrı olan bir anime tanıtıcam sizlere ; Akatsuki no Yona Konusu ve Anime İncelemesi.

Akatsuki no Yona Konusu

Anime Yona-Hime adında güzel kızıl saçlara sahip bir prenses ve onun çevresinde gelişen olayları anlatıyor. Kuzeni Yona’nın gözleri önünde babasını öldürüyor ve de kızımız bunu görüyor. Yona aynı zamanda bu kuzenine aşık. İşin kötü kısmı da bu zaten. Yona bu olayı görünce kuzeni onu da öldürmeye çalışıyor. Ancak o sırada kızın hem arkadaşı hem de koruması olan Hak yetişiyor ve kızı kurtarıyor. Kızı kaleden kaçırıyor ve de işin heyecanlı kısmı başlıyor.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Anime İncelemesi

Bu anime duygularınızın dans etmesine sebep oluyor. Bu nasıl olur ya dediğinizi duyar gibiyim. Ama izleyince anlayacaksınız ki cidden öyle. Anime de ki prensesimiz çok şımarık ve de narin. Ancak başına gelen olaylar onu güçlü bir prensese dönüştürüyor. Bizler de onunla bu duyguları paylaşıyor ve birlikte büyüyoruz.

Tabi yine olmaz ise olmazımız kızımızın yanında yer olan oğlumuz var. O kadar tatlı ki size anlatamam. Anime karakterlerine aşık olmak aynı zamanda benim en büyük hobilerimden biri. Lafı çok uzattım ama burada ki karakterlerimiz tepeden tırnağa muazzamlar hepsinin sizi çeken bir yanı var. Animenin konusu zaten o kadar iyi ki bunu izledikçe çok daha iyi anlıyorsunuz ve bu anime size bir çok şey öğretiyor. Umarım hoşunuza gidecek bir anime olur hepinize iyi seyirler dilerim şimdiden.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Akatsuki no Yona Karakterler

Akatsuki no Yona konusu

  • Yona-Hime baş karakterimiz küçük şımarık olan ama kendini büyüten prensesimiz. 16 yaşında ve kuzenine aşık. Kızıl saçlarından da hoşlanmıyor ama zamanla ne kadar kıymetli olduklarını anlıyor.
  • Hak benim aşık olduğum karakter ve oğlumuzun diğer adı “Gürleyen Canavar” ve adını hakkını veren bir karaketer.
  • Soo-won hain kuzen benim tabirim ile ama yaptığı şeylerin de bir amacı var gibi değişik bir karakter.

Diğer karakterden söz etmek istemiyorum. Çünkü onlar aşırı iyi onları anlatacak bir kelime yok bünyemde. Hepinize iyi seyirler şimdiden ve kendinize iyi bakın.

Gamzeli

Anime Önerileri yazımıza ulaşmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir