Hwang In Yeop Dizileri ve Filmleri

Bu yazımda sizlere son zamanların parlayan yıldızı Hwang In Yeop ‘dan bahsedeceğim. Hwang In Yeop bildiğiniz üzere 18 Again dizisi ile parıldayıp, True Beauty ile patladı. Doğruyu söylemek gerekirse kendisini bende 18 Again‘e kadar tanımıyordum. 18 Again ‘de izler izlemez ‘bu çocuk parlar’ demiştim de öyle oldu.

18 Again‘den hemen sonra çektiği Kore dizisinde birçok fan kitlesi edindi. Öyle böyle değil çok sevildi. Instagram‘da bir avuç olan takipçi sayısı milyonlara çıktı. Şuan 5 Milyon ancak her geçen saniye biraz daha artıyor. Bu yazıyı okuduğunuz zaman belki de 10 Milyon olmuştur. Böylesine kısa bir zamanda böylesine büyük bir ilgi görmek her baba yiğidin harcı değil. Adam başarılı!

Hwang In Yeop hakkında kendi görüşlerimden bahsetmem gerekirse; Çok iyi bir aurası var, izlettiriyor kendisini. Oyunculuğunda hafif teklemeler olsa da daha yolun çok başında, böyle giderse kendisinden yeni bir Lee Min Ho ‘nun çıkacağına şüphem yok.

Ben Lee Min Ho dedim ancak birçok izleyici In Yeop’u geleceğin Kim Woo Bin‘i olarak görüyor. Görünüş olarak benzerlikleri var ancak kaderleri benzemesin 🙁 Vel hasıl kelam bunlar benim kendi görüşlerimdi. Şimdi gelin In Yeop’un hayat hikayesine, oynadığı dizilere, kariyer geçmişine ve tüm fangirllerin merak ettiği ‘ Sevgilisi var mı ‘ sorusuna değinelim:

Hwang In Yeop Kimdir

Hwang In Yeop dizileri

 • Hangul İsmi: 황인엽
 • Doğum Tarihi: 19 Ocak 1991
 • Burcu: Oğlak
 • Doğum Yeri: Güney Kore
 • Yükseklik: 1,75
 • Kan grubu: A
 • Instagram: hi_high_hiy

Hwang In Yeop, KeyEast Entertainment altında Güney Koreli bir aktördür. 2017 yılında manken olarak sektöre adım atan In Yeop bir dönem YG Entertainment ‘de modellik yapmıştır.

19 Ocak 1991 doğumlu olan aktör ilk oyunculuk çıkışını 2018 yılında aldığı başrol ile yapmıştır. Bir web draması olan Why dizisinde Gi Jae Yeong karakterini canlandırmıştır. Bu web dizisinin ardından izleyiciler tarafından, büyük övgü topladığı Park Dan-ho rolüyle Freshman televizyon dizisinde yer aldı.

Yine aynı yıl (2019) “The Tale of Nokdu” gibi bir televizyon dizisinde de yer almıştır. Ayrıca sitemizde detaylı incelemesi bulunan 18 Again dizisinde de Lee Do-hyun’un oğluna zorbalık yapan bir basketbol kaptanı olan “Goo Ja-sung” rolünü canlandırdı. Bu rolü Hwang In Yeop’un dünyaca tanınmasını sağladı.

18 Again Dizi İncelemesi İçin tıklayın: Jazetel 18 Again

18 Again dizisinin hemen ardından ise bir tvN Kore dizisi olan ve webtoon’dan uyarlanan ‘True Beauty’ dizisinde 2.erkek olan Han Seo-jun rolünü canlandırdı. Bu rol ile Hwang’ı tanımayan kitle de Hwang’ı tanıma fırsatı buldu.

True Beuty Dizi hakkında genel bilgiler için tıklayın : Jazetel True Beauty

Oyuncu hakkında genel bilgiler bunlar. Oyuncu henüz yeni yeni bu sektöre girdiği için hakkında çok fazla bir bilgi bulamadım. Bilgiler tazelendikçe burada yer alan bilgiler de güncellenecektir. Hadi gelin şimdi de Hwang In Yeop dizileri ve yer aldığı filmlerinden konuşalım.

Yer Aldığı Filmler

Oyuncunun yer aldığı hiçbir film bulunmuyor olur da ileride bir film haberi duyulursa bu bilgi güncellenecektir.

Hwang In Yeop Dizileri

Hwang In Yeop

2018 Yılından bu yana bu sektörde olan oyuncunun oynadığı diziler iki elin parmağını geçmeyecek türden. Hal böyle olunca da isim verip geçmek yerine sizlere dizileri hakkında da ufak bilgiler vermek istiyorum. Hadi başlayım :

 • Why Kore Dizisi (2018)

10 Bölümden oluşan bir mini web dramasıdır.

Why Konusu : Yeon Woo ve Joo Hyun , 4 yıllık yakın arkadaşlıktan sonra genç adam kızı buluşmaya davet eder. Bu buluşma neticesinde ikili sevgili olmaya karar verir. Öyle ki 100. günlerinde hediyeleşip birbirlerini asla bırakmayacaklarına dair sözler verirler. Ancak ne var ki bu sözden kısa bir süre sonra genç kız nedensiz bir şekilde oğlandan ayrılır. Ayrılık sonrası çöküş yaşayan genç adam, bu ayrılığın nedenini bulmak için delice bir mücadeleye girişir.

 • Freshman Kore dizisi (2019)

Romantik komedi türündeki bu dizi 12 bölümden oluşan kısa bir dizidir.

 • The Tale of Nokdu Kore Dizisi (2019)

32 Bölümlük tarihi bir dramadır. Hwang In Yeop dizide çok fazla ön planda değildir.

The Tale of Nokdu Konusu : Jeon Nok Du, babası ve ağabeyi ile bir adada yaşamaktadır. Nok Du zeki ve iyi bir kılıç ustasıdır. Küçük olduğu için babası onun okumasına ya da anakaraya gitmesine izin vermemektedir. Bir gün babası ve ağabeyi bir grup kadın suikastçının saldırısına uğrar. Jeon Nok Du, suikastçılardan birinin peşinden başkente gider. Bu süre zarfında Jeon Nok Du, kralı öldürmek isteyen Dong Dong Ju ile tanışır ve onu beladan kurtarır.

Bu sırada Jeon Nok Du‘nun kovaladığı suikastçı dul kadınların olduğu bir köye gider. Jeon Nok Du ailesinin kime ve neden saldırıya uğradığını öğrenmek için, kadın kılığına girerek dul köyüne suikastçının peşinden gider. Ve burada bir kadın olarak yaşamaya başlar. Dizi bu konu etrafında dönmektedir.

The Tale of Nokdu Kore Dizisi Detaylo Konu ve İncelemesi için Buraya Tıklayın.

 • 18 Again

Dizi konu ve incelemesi blogda mevcut.

 • True Beauty

Dizi konu ve incelemesi blogda mevcut.

Hwang In Yeop Yeni Dizisi

 • Annarasumanara

Bir TBA draması olan bu dizide Hwang In Yeop, Ji Chang Wook‘a eşlik etmektedir. Psikolojik bir dizidir ve aynı isme sahip bir webtoon’dan uyarlanmıştır. Ne zaman yayınlanacağı ise merak konusudur.

Annarasumanara Konusu : Yoon Ai, hem kendisini hem de kız kardeşini geçindirmekte zorlanan yetim ve öksüz bir lise öğrencisidir. Terk edilmiş bir tema parkında bir sihirbazla karşılaşan Yoon Ai, çaresizce çocukluk hayalinin peşinden gitmek istediğini fark eder. Ve hikaye böyle başlar.

Hwang In Yeop Sevgilisi Kim

Hwang In Yeop sevgilisi

Bence bu soruyu sormadan önce Hwang In Yeop sevgilisi var mı sorusunu sormak daha mantıklı olur zira bildiğimiz kadarıyla yok. Olsa da onun özel hayatı, bize ne kime ne sana ne.

Öyle işte bu bey hakkında daha fazla ne ekleyebilirim bilemedim. Hwang In Yeop hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmına yazarsanız eğer, yazıya eklemeler yapabilirim.

Bu yazıda hep beraber Hwang In Yeop kim / kimdir neyin nesidir, Hwang In Yeop oynadığı diziler ve filmler, yeni dizisi hakkında detaylıca bilgilere sahip olduk. Yolunu açık gördüğüm bu oyuncunun takibindeyim. Çıkaracağı her dizi mutlaka Jazetel ‘de olacak. Beklemede kalın, sağlıcakla kalın!

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir