Nabi My Stepdarling Konusu ve Yorumu

Nabi My Stepdarling Konusu ve Yorumu / Darling in Law , Step Darling , Nabi, I Will Not Love You

Kendime de değişiklik olsun diye diyar diyar dolanıp farklı ülkelerin dizilerine bakıyorum ve bugün bir fiyasko yazısı ile geliyorum.

Nabi My Stepdarling Konusu

Nabi’in ablası bir kulüpte çalışmaktadır. Bu kulüp kendini aşan bir kulüptür ki ablası Sirin Nabi’in kulübe gelmesini istemez. Bir yanlış anlaşılmadan dolayı Sirin ortadan kaybolur ve Nabi ise ablasını bulmak için kulüpte onun yerine geçer.

Kawin ise bu kulübü işleten adamın oğludur. Bir gün kulüpte Nabi ile karşılaşırlar ve sonrasında arkadaş olurlar fakat Kawin okumak için yurtdışına çıkar yolları uzun süre ayrılır. Ülkeye geri döndüğündeyse Nabi ve babasından intikam almak için oyunlar oynar.

Yorumu

Dizi 22 bölümden ve her biri yaklaşık 50 dakikadan oluşmakta.

Ve ben bu diziye sadece 5 bölüm dayanabildim arkadaşlar ne yalan söyleyeyim. Değişiklik olsun azıcık Tayland’a açılayım dedim, film afişine kandım bir şans verdim ama devam gelmedi.

Dizi öyle kötü kiiii! Yani şu 5 bölümde ha bire kızı taciz etti bildiğiniz. Yok şöylesin, yok bana cevap vereceksin, yok benimsin cart curt. He bir de bu ”sen benimsin” olayı da kıza başka biri zarar verince bir söyleniyor mağara adamı ya. Yalnız şu başkasını da kendisi tutmuştu.

Kawin bütün nefreti oluşturdu dizide ama asıl saçma olan şeyin Nabi’in sırf ablasını bulmak için kulüpte dedektifçilik oynamasıydı? Kızım ne alakaaaa? Kulüp sahibi de bırak polislere haber edelim, tanıdıklara haber edelim diyor, ama ille de kendi çözecek. Senaristlere de bravo haniii.

Nabi My Stepdarling Konusu

Kleun Cheewit dizisinde de aynen şöyle oluyordu: Kadın karakter bir şey anlatmaz, yanlış anlaşılması için susardı. Burada da aynen öyle oldu. Erkekler de anlamadan etmeden kendi kafalarında hükmü koyan karakterler. Gerçi Sathit çok daha iyi. Kawin kızın sürekli önüne çıkıyor, kolundan çekiştiriyor, aptal saptal konuşuyordu.

Kleun Cheewit dizi konusu ve yorumu için tıktık.

İşte bende kendime ”Kızım sana beş bölüm yeter de artar, zamanını boşuna harcama.” deyip bıraktım ve bıraktığım gibi burada hemen yazayım dedim. Olur da önünüze çıkar da bir hata yapmazsınız diye.

Nabi My Stepdarling

İleriki bölümlerde de düzelirler mi bilmiyorum ama kendimi hiiiç riske atmak istemedim. O yüzden başka bir diziye başlıyorum şimdidennn.

Dipnotçuk: Bazen diziler kötü olsa da diziye devam etme alışkanlığı olabiliyor. Bir bakmışsınız ki final yazısı ile geliyormuşum falannn, beklenir benden heee.

Sağlıcakla kalın 

Rase

Rase

HEYYOOO!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir