She Would Never Know Konusu ve Oyuncuları

She Would Never Know Yorumu Oyuncuları ve Konusu

2021 ‘e dair her yeni Kore dizi haberi aldığımda şaşırıyorum zira 2020’nin aksine 2021 yılı dizi konusunda daha bir afillenmiş görünüyor. 2020 Yılı bildiğiniz üzere gerek ekonomi olsun gerekse sağlık konusunda olsun son yüzyılın en kötü senesiydi.

Ekonomi ve sağlığın yanı sıra bu yıl Kore dizi izleyicileri için de kötü bir yıldı zira ortalıkta doğru düzgün izlenilesi bir dizi bile yoktu. Tamam mübalağa yapıyorum ama izlenilecek dizi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyordu. Adamlar kendilerini geliştirecekleri yerde 987456321485 yıl geriye gitmişlerdi. Saçma sapan konular, cıvık oyunculuklar ve daha nicesi…

Daha Fazla Kore Dizisi için Buraya Tıklayın.

Ancak anladığım üzere 2021 yılında bunun aksini göreceğiz. Hatta 2021 yılının Romantik Komediciler in yılı olacağını bile söyleyebilirim. Daha yılın ilk yarısında aldığım dizi haberlerinin %90’ı hep Romantik Komedi ,  yaşasın gerçekleşme ihtimali -98745632123654789 olan mükemmel aşklar, yaşasın aptal saf karakterler! Sizler de benim gibi Kore Romantik Komedi Dizi izleyicisiyseniz, bu duruma beraber sevinebiliriz.

Romantik Komedi Kore Dizi Önerilerim için Buraya Tıklayın.

Neyse neyse neyse…Giriş konuşmamdan anlayacağınız üzere bugün sizlere bahsedeceğim Kore dizisi de bir Romantik Komedi dizisi . Gelin lafı hiç uzatmadan, 18 Ocak 2021 yılında yayınlanması planlanan She Would Never Know Kore dizi konusu ‘na değinelim:

She Would Never Know Konusu

 • She Would Never Know
 • Tür: Dram, Romantik, Komedi
 • Bölüm Sayısı: 16
 • Yönetmen: Lee Dong-Yoon
 • Senarist: Elise (roman yazarı), Chae Yoon
 • Yapım Yılı: 2020 – 2021
 • Yayın Tarihi: 18 Ocak 2021 – 9 Mart 2021
 • Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30

Dizi, güzel mi güzel bir sunbae ( İşte veya okulda kıdemli olan kişi) olan Won Jin-A ile onun gözü pek birçok şeye sahip hoobaesi (Sunbae’den küçük) olan Rowoon arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Won Jin Ah, bir kozmetik şirketinde profesyonel marka pazarlamacısı olarak çalışan Yoon Song Ah rolünü üstlenmekte. Yoon Song Ah, bir gün kendi kozmetik markasına sahip olmayı hayal etmekte. Rowoon ise basit bir kozmetik markası pazarlamacısı Chae Hyun Seung karakterine can verecek

Dizi aynı isimli bir web romanından uyarlanmıştır. Kore de son zamanlarda uyarlama dizilerin sayısı arttı. Gerek Webtoon uyarlamaları olsun, gerekse Çin-Tayvan dizilerinin uyarlanması olsun hiç olmadığı kadar fazlalaştı.

She Would Never Know Dizi Yorumu için Buraya Tıklayın.

Örnek verecek olursam :

 1. Webtoon’du Dizi Oldu: Frightening Cohabitation Konusu ve Oyuncuları
 2. Webtoon’du Dizi Oldu: True Beauty Konusu ve Oyuncuları
 3. Sweet Home Konusu ve Yorumu – Hayatta Kalma Mücadelesi
 4. A Love So Beautiful Kore Konusu ve Oyuncuları : Okul Dizileri

Bu uyarlamalar yalnızca benim bloğumdaki üzerine yazı yazılmış uyarlamalar. Bunlardan çok daha fazlası var. Üzerlerine tıklayarak diziler ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Vel hasıl kelam dizinin konusu ve diğer bilgileri bu şekilde. Şimdi de She Would Never Know oyuncuları konusuna değinelim. She Would Never Know dizi oyuncuları:

Oyuncular

woo jin ah

 • Won Jin Ah

Woo jin Ah, 2020 yılının ilk yarısında Ji Chang Wook ile Melting Me Softly dizisinde başrolü paylaştı. Melting Me Softly dizisinden istediği başarıya ulaşamayan Jin Ah 2021 yılına 2 dizi ile giriş yapacak. Bunlardan biri de başlıktan da anlayacağınız üzere She Would Never Know dizisi .  Oyunculuğu hakkında konuşmam gerekirse, Jin Ah’ı ilk defa Melting Me Softly dizisinde izleyip, oyunculuğunu gerçekten çok beğenmiştim hatta öyle ki diziyi bir süre sonra Ji Chang Wook‘tan çok Jin Ah için izlemiştim.

Won Jin Ah oynadığı diziler : 

 1. Just Between Lovers
 2. Life
 3. Melting Me Softly
 4. She Would Never Know
 5. Hellbound

Ro Woon

 • Ro Woon

Ah Rowoon pekmezli üzümlü kekim…1996 doğumlu olup, aynı yaşta olmamıza rağmen yüzlerce dizi filmde oynayıp bunun üzerine bir de bir K-Pop grubunda yer alan yetenekli bey… Bu nasıl bir yetenek bu nasıl bir başarıdır? Adam baştan aşağıya yetenekli, Allah bilir öksürüğünde bile farklı bir yetenek vardır, ne bileyim 🙂

Rowoon’u hatırladığım kadarıyla en son School 2017 ve Extraordinary You dizisinde izlemiştim. Extraordinary You dizisinde Haru karakteri ile kalplere taht kuran Ro woon bu dizide de olağanüstü bir oyunculuk sergilemişti. İzlemediyseniz diziyi şiddetle izlemenizi öneririm. Olur da başlarsanız sakın diziyi ilk 20 dakikasında kapamayın, bölüm sonunda O.o böyle olacaksınız.

Ro Woon oynadığı diziler :

 1. School 2017
 2. About Time
 3. Where Stars Land
 4. Extraordinary You
 5. Find Me in Your Memory
 6. Was It Love?

Lee Hyun Wook

 • Lee Hyun Wook

Hayranları bana kızmasın ancak bu beyi ne yazık ki tanımıyorum. Oynadığı dizilere de bir göz attım ancak yok, izlememişim hiçbir dizisini. Bu nedenle hakkında çok fazla konuşamayacağım. Muhtemelen dizide karşımıza 2.erkek olarak çıkacak.

Le Hyun Wook oynadığı diziler :

 1. Strangers from Hell
 2. Pegasus Market
 3. The Good Detective
 4. Search

Dizi hakkında sizlere sunacağım bilgiler bunlardı son olarak Dizinin yönetmenine de değinip yazımı sonlandırmak istiyorum:

She Would Never Know

 • Dizi Yönetmeni ;

Dizi yönetmeninin adını duymasanız dahi eminim ki bir çok dizisini izlemişsinizdir.

She Would Never Know yönetmen : Lee Dong Yoon

The Greatest Love ve Fated to Love You gibi onlarca kült sahneye sahip dizilerin yönetmenliğini yapmış. Yönetmenden dolayı beklediğim bir dizi,  bakalım dizi nasıl işlenecek. Bu iki diziyi izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneririm.

Vel hasıl kelam bu Kore dizisi hakkında bahsedeceklerim bu kadardı. Sağlıcakla Kalın, Yorumlarınızı bekliyorum.

Daha Fazla Kore Dizisi için Buraya Tıklayın.

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir