She Would Never Know Yorumu – Kore Dizi İncelemeleri

She Would Never Know Yorumu

Herkese merhaba arkadaşlar bu hafta yorum yapacağımız dizi maalesef biraz keyifleri kaçıracak bir dizi olacak. Bazı güzellikler 2. Boyutta kalmalı galiba. 3. Boyuta geçtiklerinde o çizgi romandaki zevki veremiyorlar. Ya da belki de çizgi roman olarak kalmaları onlar için en iyisi.

Bahsettiğimiz dizinin adını açıklamak gerekirse She Would Never Know. Bana bu hisleri yaratarak Do Do Sol Sol La La Soldan sonra bir diziye ilk defa bu kadar sinirlendim. Nasıl diziyi el kadar mekanlara kilitleyerek, insanları dizi izlemekten bıktırıyorlar inanılmaz gerçekten.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Dizi Konusu

She Would Never Know konu olarak bir kişisel bakım ürünü tasarlayan firmanın belli bir departmanında olan saklı bir ilişkiyi konu alıyor. Başlarda olaya dahil olmasını beklemediğimiz kişi bir anda olaya dahil olarak konunun ilerleyişini değiştiriyor.

She Would Never Know reyting olarak 2 gibi bir skor ile başlamış olsa bile son zamanlarda kanalın aldığı en düşük reytingli dizi olarak devam etti yayın hayatına. Hala bitmemiş olmasına rağmen, yorumumu bu bilgiye dayanarak yazıyorum. Tahminlerime göre buradan sonra yükselme eğilimi göstermez gibi duruyor. Yayın hayatını bir başarısızlık olarak tamamlayacak ki hak etmiyor diyemem asla. Karakterlere şöyle bir göz atacak olursak;

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

She Would Never Know Karakterler

 • Yoon Song-A : Şirkette uzun bir süredir çalışan, işinde iyi olan bir başrolümüz vardı. İş içerisinden astlarına gayet iyi davranan bir şeyler öğretmenin kendisi için önemli olduğu belli olan bir insandı. Bu karakterin aynı zamanda iş ve aşk hayatını ayırdığı inanılmaz düzende olduğu bir ilişkisi bulunuyordu. Zaten başrolün hikayesi tam bu ilişkiden kopuyordu.

 • Chae Hyun-Seung : Şirkette olayın geçtiği departmanın en yeni üyesi, stajyer bir asistan. İdealist Song-A tarafından eğitilen Hyun-Seung aynı onun gibi olmuş. Hatta onun gibi olurken ona da aşık olmuş bir halde çıkıyordu karşımıza. Şirkette ilişki olmayacağını düşünerek duygularını açamadığı için beklerken aşık olduğu hanımın bir ilişki içerisinde olduğunu görüyor. Ve sonrasında ilişki içindeki olduğu adamı başka bir kadınla basıyor. Olayda tam olarak burada kopuyor. Ablaları ve yeğeni ile olan ilişkisi sevimliydi, ben o kısımları izlerken daha çok eğlendim.
 • Lee Jae-Shin : Olayın geçtiği departmanın şefi, aynı zamanda Song-A’nın gizli bir ilişki içerisinde olduğu adam. Şirketin sahibi ile yıllar öncesinde yapmış olduğu bir anlaşmaya hayatını bağladığını iddia ederek öyle garip adımlar atıyordu ki… ilk bölümde izlediğim adam ile bu adam bir mi ya dediğim çok oldu. Song-A’yı sevdiği belliydi, ona bir sözüm yok. Ama sevdiğin kadına bunu da yapmazsın dediğim bir çok şey oldu. Tutarlı bir karakter miydi, dersek tutarlıydı bence. Ama daha farklı yerden övesim gelmiyor bu karakteri.
 • Lee Hyo-Joo :Herkes birbirini severken Jae-Shin’in saplantılısı olmaz mı sandınız var tabi ki. Kendisi diziye Jae-Shin’in saplantılı aşığı ve aynı zamanda şirket sahibinin kız kardeşi olarak dahil olmuş güzel bir kızımız. O da aklınıza gelebilecek en saçma yöntem ile Jae-Shin’i bir evlilik yoluna getirmiş. Bu kadar saçmalık nasıl gerçek hayatta bir araya geliyor dedirtiyordu.

She Would Never Know

 • Lee Jae-Woon : Bence kardeşi ve ailesi dışında kusuru olmayan güzel sevdiğine emin olduğum karakterlerden biriydi. 1. Çiftten çok onun oluşturduğu çifti izlemekten keyif alıyordum. Centilmen izlemeyi özlemişiz.

En Sevdiğim Karakter

 • Chae Ji-Seung

Ben açıkçası bu dizinin bu üç kardeşe odaklanmasının çok daha iyi bir yere doğru götürebileceğine inanıyorum. Üç kardeşin en büyüğü olan ablamız gerçekten güzel bir kadın. Ama kendisinden küçük kız kardeşi gibi bir evlilik hayatına sahip olmadığı için oldukça çekingen bir yapısı var. Bir düğün organizasyon şirketi işletiyor. Bu şirket sayesinde de bir çok şey ortaya çıkıyor zaten. Jea-Woon ile olan o tatlı tatlı yakınlaşmaları seyir zevkinin azıcık da olsa hissedildiği anlar da var dedirtiyordu.

She Would Never Know

 • Chae Yeon-Seung

Evli ve dünyalar güzeli bir kızın annesi olan karakterimiz, dizide açık sözlülüğü ile göze ilk bölümden battı. Ben açıkçası üç kardeş arasında en keyifli kendisini buldum. Yetiştirdiği kızı da aynı şekilde kendisine benzemiş. Ve büyümüş de küçülmüş hali sevimliydi. Eşiyle ve eşinin arkadaşı ile olan ilişkisi ciddi anlamda başka bir dizi olarak çekilmeli çünkü gerçek hikayeden 2 kat daha zevkliydi.

BURADAN SONRA DAHA DA SPOİLER OLUCAK, AMA SONUÇTA FİNALİ ÖĞRENMEYECEKSİNİZ. BEN DE ÖĞRENMEYECEĞİM. BENCE BU YAZIYI OKUDUKTAN SONRA DİZİYE BAŞLAMAMAN HER ŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ SEVGİLİ OKUYUCUM.

She Would Never Know Yorumu

Şimdi arkadaşlar, Jae-Shin hadi evleniyor ama bu denk gelişler arasında bu kadar az bir ara mı olmalıydı? Ve bu denk gelişler nasıl hep en ihtiyacı olan kişiye denk geldi ? Yani bunun mantıklı bir açıklaması var mı?

She Would Never Know

Tamam yaptık diyelim, o mantıklı açıklamayı. Peki şu zamana kadar, bu adamın seni aldattığını hiç çakamadın mı? Gittin gözünle gördün sonrasında izlediğin yol bu mu olurdu? Yani bu kadar rezil bir ilerleyiş olması insanı o kadar sinir ediyor ki… İzlemek için çabaladım ama yok gerçekten. Ana karakterler bu kadar yenir, konu bu kadar harcanırdı.

Zamanında bunu She Was Pretty ile yaptılar, başarılı oldu. Çünkü ofis çalışanlarını başarılı bir şekilde ele almışlardı. Zengin ile fakir hayatını iyi şekilde harmanlamayı bilmeyen, bunu araştırmayan senaristlere tepkimi, diziyi tam şu 12. Bölümde, izlemeyi bırakarak veriyorum. 12.Bölümde bırakmamın nedeni de merak ettiğim detayı öğrenmek istememdi.

Merak ettiğim detay ne diye soracak olursanız eğer, cevap vereyim. Dizinin heyecan ile beklenilecek tek olayına kaç bölümdür toplamda 20 dakika bile yer vermediler. O sebeple bu zamana kadar uzadı, diziye devam etmemin sebebi. Ortanca abla, doktor eşi ve eşinin şef arkadaşı arasında olan ilişkinin, o gizemi son bulduğuna göre benim kumarım burada bitiyor.

She Would Never Know

Neyse arkadaşlar yorumları ilk defa bu kadar kısa kesiyorum. She would never know Kore dizisini es geçin, izlemeyin. Bu sayede zamanınızı kaybetmeden eski izlediğiniz dizilerden ikinci bir tur dönme şansınız olur.

Bu hafta ki Meya’nın aktardıklarından bu kadar, haftaya bir başka dizi yorumunda görüşmek üzere. Herkes kendine iyi baksın. She Would Never Know ‘a mümkünse başlamayın, baladıysanız bunu okuyup bırakın. Azıcık utanmalarını sağlayalım bu insanların, bir daha böyle bir ofis kurgusu görmek istemiyorum.

 Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

-Meya

5 thoughts on “She Would Never Know Yorumu – Kore Dizi İncelemeleri

 • 17/03/2021 tarihinde, saat 19:17
  Permalink

  aga daha yeni duydum bu diziyi izlicm

 • 17/03/2021 tarihinde, saat 19:21
  Permalink

  SAKIN İZLEMEEEE PİŞMAN OLURSUUUN.

 • 17/03/2021 tarihinde, saat 23:26
  Permalink

  Şöyle tatlım ben burada sayıp sövdüm diziye ama abla ile eniştenin ilişkisi için bitirdim bir şekilde. Öteki rowoon tarafında ne oldu en ufak bir fikrim yok. Başka bir diziye başlamayı planlıyorsan ona başla sjdhvdshg. Çekilecek çile değil.

 • 29/05/2021 tarihinde, saat 06:36
  Permalink

  İzlemeye başlamayı düşünüyordum anlattıklarından sonra gerek olmadığına karar verdim. Sanırım sadece sinirlenir ve bırakırdım. Teşekkürler 😊

 • 04/06/2021 tarihinde, saat 21:34
  Permalink

  yardımcı olduysam ne mutlu bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.