Sukitte Ii na yo Konusu ve Anime İncelemesi

Sukitte Ii na yo Konusu ve Anime İncelemesi / Say I Love You Manga – Anime

Sukitte Ii na yo Konusu

Mei adında içine kapanık kimse ile konuşmayan , insanlarla arasına bie set koymuş lise öğrencisi bir kız. Yamato adında kızımızın aksine fazla sosyal insanlar ile arası samimi olan bir lise öğrencisi. Yamato herkesin ilgisine alışık bir yapısu var ve Mei ile tanışınca fazlası ile şaşırıyor. Ve Yamato, Mei ile ilgilenmeye başlıyor. Günlerden bir gün Mei’nin başı belada iken Yamato yardım ediyor. Sonuç olarak ikisinin hikayesi başlıyor. Tabi bunun öncesinde karşılaşmaları pek hoş olmuyor. Ancak devamı fazlası ile eğlenceli ve güzel oluyor.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Anime İncelemesi

Sukitte Ii na yo

  • SUKİTTE İİ NA YO YORUMU

En sevdiğim kısma geldik işte; yorum zamanı! Mei’nin karakteri fazlası ile güzel ben en çok Mei’nin samimiyetine ve ağırbaşlılığına vuruldum. Bu anime de ki kızımızın kendini korumak için ördüğü duvarları var ve bunların aşılmasını istemiyor. Ancak Yamato ne kadar zor olsa da kızımıza ulaşmayı başarıyor. Bu ikili arasındaki çok güzel ve de çok akıcı bir ilişkileri var. Birbirlerine ne kadar tezat düşselerde yine de bir yolunu bulup sarılmanın bir yolunu buluyorlar. Çiftin güzelliğine diyecek bir şey bulamıyor insan. Sanki onların olduğu başka bir dünya varmış gibi ve izleyince onların dünyasına dalıp gidiyormuş gibi hisediyor insan.

Bu ikiliyi izleyince anlıyorsunuz ki, sevginin ve güvenin çiftler arasında nasıl bir öneme sahip olduğunu bu ikili size bunu çok güzel yansıtıyor. Yani bunu sadece bir anime olarak düşünmemeniz gerekiyor. Görmeniz ve anlamanız gereken çok şey var. Çiftimizin sade ve tatlı bir aşkı var ve en önemlisi samimi. Hani insan bazen der ya ya beni anlatmadan anlayan bir insan olsa ben bir şeyleri açıklamak zorunda kalmasam işte bu anime de ki baş karakterler yani çiftimiz bunu başaran kişiler. İZLEYİP VE GÖRÜN DERİM ÇOK SEVECEKSİNİZ

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Sukitte Ii na yo Karakterler

Sukitte Ii na yo

  • MEİ TACHİBANA : Fazlası ile içine kapanık ve de çekingen, sert ve de asosyal ama yumuşak bir kalbe sahip bir karakterimiz. Her ne kadar kimsenin yanına yaklaşmasına izin vermese de aslında aksini bekleyen bir karakterdir kendileri.
  • YAMATO KUROSAWA : Gayet sosyal ve bir o kadar da yanlız olan oğlumuz ve kendii yanlızlığını gerçekten yaşayan Mei yi görünce fazlası ile aşık olan karakterimiz.

Diğer karakterler bu iki karakterlerimizin arkadaşı ya da düşamanı, onların da tatlı yönleri var tabi… HEPİNİZE İYİ SEYİRLER DİLERİM ŞİMDİDEN UMARIM BEĞENİRSİNİZ.

Gamzeli

Birbirinden Özel Anime Önerileri için Buraya Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir