Horimiya Konusu ve Anime İncelemesi – Mangadan Animeye

Horimiya Konusu ve Anime İncelemesi – Manga ‘dan Anime ‘ye

Horimiya Konusu

Horimiya Konusu

Hori adındaki kızımız okulda pek çalışkan  ve de sakin bir yapıya sahip ama normal şartlarda pek de öyle değil, fazlası ile kolay sinirlenen ve ortalığı birbirine katan bir yapısı var. Miyamura da okulda fazlası ile sessiz ve de sakin kimse ile konuşmayan bir genç. Ama normal hayatta piercingli ve dövmeli aynı zamanda arkadaş canlısı… Ve bu ikili aynı sınıfta olmalarına rağmen pek muhabbet eden kişiler değil. Bir gün Hori ‘nin küçük erkek kardeşi sayesinde karşılaşıyorlar. Ve ilişkileri başlıyor aşırı bol  kahkahalı bir anime doğrusu.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın.

Anime İncelemesi

Aşırı komik bir anime  izlerken  karnıma  ağrılar  girdi  gülmekten  gerçekten . Yani  ilk  bölümü  felan izlerken bu kadar keyif alacağımı düşünmemiştim. Olaylar ilerledikçe öyle komik bir hal aldı ki kahkahalara boğuldum resmen. Bir de işin şu yanı var , animeyi gece izleme fırsatı buldum ve de bizimkiler uyuyor olduğu için kahkahalarımı içime doğru atmak zorunda kaldım. Buna dikkat edin derim.

Bu animedeki  çiftlere bayıldım diyebilirim aşırı güzeller, tatlılar ve de eğlenceliler . Bir de fazla çift var ama bir araya gelme şekilleri fazla ili ilginç ama çok iyiler cidden. Bu anime de çok sevdiğim bir diğer nokta arkadaşlığı çok güzel işlemiş olması. Çok özendim açıkçası lise de böyle bir ortamım olsun isterdim.

Horimiya

Size bu animeyi nasıl anlatıcam bilemiyorum ama bu anime ile  ilgili bilmeniz gereken en önemli şey aşırı eğlenceli olması , özellikle depresyon da iseniz izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Hepinize güzel ve keyifli seyirler dilerim.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın.

Horimiya Karakterleri

Bu anime de baya  kalabalık bir karakter kadrosu var ama ben yine iki karakterden bahsedicem diğer karakterler de çok iyi ama bunu da söylemeden geçemicem.

  • HORİ : Çalışkan, güzel , güçlü ve de bir o kadar sinirli  bir lise son sınıf  öğrencisi .
  • MİYAMURA: Sessiz , karamsar aynı zamanda tatlı ve de güzel piercing ve dövmelere sahip bir lise son sınıf öğrencisi.

Gamzeli

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın.

One thought on “Horimiya Konusu ve Anime İncelemesi – Mangadan Animeye

  • 24/07/2021 tarihinde, saat 17:58
    Permalink

    İnceleme yazısı yine oldukça samimi “kahkahalarımı içime doğru atmak zorunda kaldım” kısmında patladım hahaha. Gamzelim yazarını yer imlerine ekledim artık Cumartesi günü gelse de yeni incelemesini okuyup izlesek önerilerini diye bekliyorum. Herkese iyi okumalar, keyifli izlemeler diliyorum.

    Gamzelim❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir