Soredemo Sekai wa Utsukushii Konusu ve Anime İncelemesi

Soredemo Sekai wa Utsukushii Konusu ve Anime İncelemesi

Soredemo Sekai wa Utsukushii Konusu

Yağmur Krallığının en küçük kızı olan Nike , Güneş Krallığının kralı ile evlenmek için gönderilir. Başına bu
ülkeye ayak bastığı an dan itibaren fazlası ile talihsizlikler gelir ama Nike pes etmez ve içindeki iyiliği gözler önüne serer. Daha sonra kralın sarayına ulaşır. Güneş kralını görünce fazlası ile şaşırır çünkü kral aslında bir çocuktur ama Nike kralı tanıdıkça onun içindeki koca yürekli adamı görür.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Anime İncelemesi

Evet muazzam bir animeyi yorumluyorum aşırı heyecanlı ve de mutluyum: Animenin konusu ayrı güzel kendisi ayrı güzel. Özene bözene yazılmış ve karakterlerde bir o kadar güzel düşünülmüş bir anime. Çok övdüm sanırım ama bu övgülerin hepsine layık olduğunu düşünüyorum.

Buradaki prensesimiz aşırı naif, güzel , cesur ve de yufka yürekli bir karakter. İnsanlar için elinden geleni yapıyor Güneş Krallığına güzel sesi ile şarkı söyleyerek yağmur yağdırıyor ve ben en çok yağmur yağdırma ritüelini seviyorum. O an tüylerim diken diken oluyor.

Şimdi gelelim kralımıza ne kadar sert ve kibirli gibi dursa da içinde ponçik bir kalp taşıyor ve o kadar tatkı ki benim en çok sevdiğim karakterlerden birisi ayrıca. Nike yi koruması ikili arasındaki tatlı atışmalar o kadar güzel ki bunu anlatmak pek mümkün değil. İkilimiz fazlası ile tatlı ve eğlenceli ve de ikili arasındaki diyalog insanın fazlası ile hoşuna gidiyor. Bazen kavga ederken bazen de fazlası ile romantik olabiliyorlar.

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Soredemo Sekai wa Utsukushii izle

Bu animeden insan aslında şunları anlıyor ; iyiliğin bir insana ve topluma katabileceği güzellikleri ve de daha yaşanılabilir ortama dönüşebileceğini. Hepinize güneşin naif sıcaklığı ve de yağmur kokulu seyirler dilerim umarım beğenirsiniz…

Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Soredemo Sekai wa Utsukushii Karakterler

 • Nike Remercier :Yağmur krallığını en küçük kızı yağmur yağdırma özeliğine sahip ayrıca rüzgarı kontrol edebiliyor , fazlası ile sevecen ve tatlı ve de güzel turuncu saçlara sahip.
 • Livius Orvinus Ifrikia :Yaşına uygun olmayacak derece de olgun ve de akıllı aynı zamanda sert ve kibirli bir kral , bu özelliklerinin yanında fazlası ile tatlı ve de yumuşak kalpli ve de mavi saçlara sahip.

Diğer karakterleri izledikçe keşfedeceksiniz ve de çok eğleneceksiniz hepinize iyi seyirler dilerim…

Gamzeli

Daha Fazla Anime İncelemesi için Buraya Tıklayın.

2 thoughts on “Soredemo Sekai wa Utsukushii Konusu ve Anime İncelemesi

 • 17/07/2021 tarihinde, saat 20:21
  Permalink

  Yazılarını severek takip ediyoruz Gamzelim <3

 • 23/07/2021 tarihinde, saat 17:49
  Permalink

  çok teşekkür ederim.:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir